سرخط خبرها
خانه / اخبار ورزشی / بازدید از موزه های آذربایجان شرقی رایگان است + اتهام جاسوسی سرمربی سابق بلژیک به کورتوا – چت و گفتگوی آزاد

بازدید از موزه های آذربایجان شرقی رایگان است + اتهام جاسوسی سرمربی سابق بلژیک به کورتوا – چت و گفتگوی آزاد

رئیس امور موزه ها و اموال منقول تاریخی آذربایجان شرقی، گفت: بازدید از تمام موزه ها و اماکن فرهنگی و تاریخی تحت پوشش اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی در روزهای 4 تا 6 اردیبهشت برای عموم مردم رایگان است

رئیس امور موزه ها و اموال منقول تاریخی آذربایجان شرقی، گفت: بازدید از تمام موزه ها و اماکن فرهنگی و تاریخی تحت پوشش اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی در روزهای 4 تا 6 اردیبهشت برای عموم مردم رایگان است.

رئیس امور موزه های آذربایجان شرقی ادامه داد: آذربایجان شرقی دارای ۱۹ موزه است که ۱۲ موزه از این مجموعه در تبریز واقع شده است که در این ایام نیز به صورت مستمر آماده پذیرش میهمانان و گردشگران خواهند بود.

مهدی بزاز دستفروش، رئیس امور موزه ها و اموال منقول تاریخی استان گفت: با توجه به اینکه کهن شهر تبریز در روزهای اخیر میزبان گردشگران داخلی و خارجی بسیاری خواهد بود، لذا اداره کل میراث فرهنگی استان برای ارائه خدمات ویژه به گردشگران در راستای بهره مندی بیشتر از جاذبه های گردشگری، این امکان را برای گردشگران فراهم ساخت.

بزاز دستفروش، در پایان خاطرنشان کرد: در بازدید هموطنان از مراکز مذکور، بروشورهای راهنمای موزه ها و اقلام فرهنگی ارائه خواهد شد تا اطلاعات لازم برای آشنایی بازدیدکنندگان با مکان حاضر به طور کامل صورت پذیرد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

——————-

ایسنا: به نقل از استاندارد، مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی بلژیک در جام جهانی ۲۰۱۴ و یورو ۲۰۱۶ هدایت تیم ملی این کشور را بر عهده داشت

تیری کورتوا پدر این دروازه‌بان نیز با رد این اخبار گفت: من هیچگاه در زندگی با روزنامه نگاری صحبت نکردم. من خودم فوتبالیست بودم و اهمیت این مسائل را درک می‌کنم و می‌دانم این مسائل چه اندازه مهم هستند.

ایسنا: به نقل از استاندارد، مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی بلژیک در جام جهانی ۲۰۱۴ و یورو ۲۰۱۶ هدایت تیم ملی این کشور را بر عهده داشت. تیمی که او هدایت آن را بر عهده داشت نسل طلایی بلییک بود ولی او نتوانست موفقیت بزرگی به دست بیاورد و به همین خاطر بعد از یورو ۲۰۱۶ جای خود را به روبرتو مارتینس سرمربی اسپانیایی داد.

بلژیک در جام جهانی روسیه با تیم‌های پاناما، انگلیس و تونس هم‌گروه شده است و به نظر کار سختی برای صعود به دور حذفی جام جهانی نداشته باشد.

مارک ویلموتس تیبو کورتوا را متهم کرد که اطلاعات تیم ملی این کشور از جمله ترکیب اولیه را لو می‌داد. در ادامه خبرنگار فرانسوی عنوان کرد که ترکیب اصلی بلژیک را از پدر این دروازه‌بان ۱۵ دقیقه بعد از اعلام در رختکن دریافت می‌کرد که سرمربی بلژیک گفت: شما با این کار خودتان به کشورتان بی‌احترامی کردید. این خیلی خجالت آور است که تیم رقیب زمان بیشتری جهت آمادگی برای رویارویی با ما را داشته است.

درباره ی back118

همچنین ببینید

خدمات ویژه متروی تهران به مناسبت عید سعید فطر – چت و گفتگوی آزاد

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از خدمات رسانی ویژه متروی تهران …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *